česky 
 

ODCHOV Q

Sedm týdnů uteklo jako voda ... V neděli 14.10. 2012 všechna štěňátka z vrhu Q odjela do nových domovů. Počasí nám přálo, při odběru svítilo sluníčko a všichni novopečení majitelé štěňátek se také na svoje štěňátka usmívali jako sluníčka. Štěňátka si ještě před odjezdem pořádně zařádila s psí mámou a psím tátou, oba psí rodiče si také užívali mazlení od houfu lidí. Fotilo se, natáčelo, povídalo …  Štěňátka si ještě na cestu pořádně  lokla mámina mlíčka a rozprchli se od nás do všech koutů ČR a na Slovensko.  Věřím, že si se všemi velmi sympatickými novými majiteli budeme nadále psát nebo vídat se, jak jsme si slíbili. Srdečně přeji všem štěňátkům z vrhu Q, aby se měli se svými lidmi krásně.
Mít psa je jako vlastnit duhu.

Na počátku jsou štěňata jen radost.

A staří psi na opačném konci jsou hotový poklad.

 

 Štěňátka byla potřetí odčervena, prohlédnuta veterinářem, tetována a očkována. Nakoupila jsem štěňátkům nové psí hračky, část hraček a dobrůtek na cestu zabalila do osmi balíčků. Největší populatě se ovšem těší ožužlaná obrovská kost na zahrádce, ta je prý ze všech hraček nejlepší ...  Čas odchodu do nových domovů se blíží.

 

A už je veselo, štěňátka začala chodit, hrát si a začali jsme je přikrmovat. Všichni včetně Goldie byli podruhé odčerveni. 

 

Štěňátka postupně otevírají oči, ale ještě nás nepoznávají ...

Zpočátku jsou štěňátka slepá, hluchá a prakticky celý den prospí. Goldie je v pravidelných intervalech kojí, olizuje a stará se o ně. Máme ze štěňátek obrovskou radost a pořád je pozoruji, je to nádherný zážitek. Z pelíšku se ozývá buď spokojené mlaskání a cucání nebo - když štěňátka spí - cosi, co se již podobná psímu štěkotu, ale je to velmi tichoučký psí štěkot. Všechna štěňátka rostou snad po hodinách, den za dnem přibývají na váze a Goldie se od nich nehne. Což příroda velmi dobře zařídila, protože obývák několikrát denně musím vytírat a kdyby mě to rozťapala ... :)

 

 

 

 

Štěňátka z vrhu Q se narodila 25.8. 2012. V ten den slavil své 91. narozeniny můj dědeček a na svět přišlo celkem 8 štěňátek - tři psí slečny a pět psích kluků. Golden Girl - Goldie zvládla porod velmi dobře a ze štěňátek máme velkou radost.

 

OTEC:

Junior Champion, Champion I´M JUST YOURS GASKO PRIM
HD A / RTG DKK: 0/0
DNA CEA, TNS, CL Normal , CEA PRA neg.

ŠAMPION SLOVENSKA
JUNIOR ŠAMPION ČR
4 x res.CACIB, res.CAC SK , 3 x CAJC, 4 x CAC SK, 3x CAC ČR, CWC,
r.CAC-Klub.výstava,5 x Krajský vítěz,Vítěz ML.Boleslavi
2 Nejlepší pes výstavy-Lysá n.Labem
NVP Ostrava-3.místo nejlepší mladý pes
VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY
MATKA: GOLDEN GIRL AMBRA PROFESSIONAL
HD A / DKK 0/0, PRA, CEA neg.

aktuality
V případě zájmu o štěně nás můžete kontaktovat.
[24.06.2022]
Máme štěňátka - vrh M
[11.10.2021] rodiče: Ahoi Ambra Professional + Lucky for You Sweet Like Chilli (import Maďarsko)
Aktuálně jsou v chovatelské stanici štěňátka právě na prodej !
[29.09.2021] Více info telefonicky 602 368 265
Máme štěňátka
[13.09.2019] Nabízíme štěňátka narozená 11.7. 2019 - k odběru. Předpoklad velmi příjemné povahy, více informací telefonicky 602 368 265 nebo 602 888 511. Budeme se těšit na nové majitele !
Přehled odchovů
[24.11.2018] Doplnila jsem přehled odchovů
 
  

AMBRA © 2009 ambra@psiskola.cz | Věra Brunclíková | +420 602 368 265
Mezinárodně uznaná chovatelská stanice reg. číslo 1403/97 založena 18.7. 1997 - odchovány vrhy A - H
Psí škola | Border kolie
Chov > Odchov Q