česky 
 

GEE AKUMULÁTOR

 

 

 

 

Gee Akumulátor:

border kolie, černobílá
DKK 0/0, PRA, CEA, LL, C neg.
Výstavy:  Klubová výstava – CACIB, třída otevřená feny. Gee dál na výstavy nejezdila, protože jsem se věnovala v sobotu dopoledne výuce v psí škole a tréninku psů.
Myslím, že když se Gee narodila, u jejího pelíšku stály tři psí sudičky a ta první řekla:,, Budeš tak krásná, že už v mládí budeš vítězit na velkých výstavách psů.´´ Druhá sudička řekla:,, Budeš tak krásná, že získáš na velkých psích výstavách  ocenění jako nejkrásnější fenka svého plemene - ´´ Třetí sudička asi neměla svůj den, protože jedovatě dodala:,,Budeš krásná, budeš vítězit na výstavách, ale koupí si Tě  Brunclíková a ta se psema pořád jenom cvičí, takže v sobotu nebude mít čas jezdit s tebou na výstavy.´´
Gee je krásná ...  Sudičky měly ve všem pravdu.
Gee má velice pěkný a líbivý exterier
Vlastním jménem Jenny (čti Dženy a krycí mazlící jméno jsem slíbila neprozradit). Jenny je dnes typickým rodinným mazlíčkem a psím miláčkem. Doma s námi bydlí i její štěně  dcera Ajli, dnes již také chovná fenka.

Jenny byla do povodní v srpnu 2002 v tréninku - trénovala všechno – pasení, agility, poslušnost, stopy, obrany, flyball. Protože jsem během povodně přišla v Troji o psí školu AMBRA, od dvou let bydlela skoro rok jinde a trénink jsme úplně přerušili. Během roku neměla žádné pracovní využití ani trénink. Právě tehdy  jsem musela zásadně přehodnotit svůj názor na často diskutované téma – Kolik práce potřebuje border collie ? Opravdu je nutné s border collií hodně cvičit ?  A zjistila jsem, že to není pravda. Ani Jenny, která rok byla bez jakéhokoliv tréninku ani mé další dvě borderky, které byly zvyklé cvičit poměrně dost se v roční přestávce nechovaly jinak, než obvykle. Z Jenny se stala normální psí kamarádka, která bydlela v jiné rodině bez tréninku a práce. Vyrostla z ní krásná psí holka. . Neúnavný aportér - jak jinak u borderky – je dodnes. Veškerý  výcvik jsme dělali na míček a je do míčků šílená dodnes. Gee výborně pase ovce, umí běhat agility, flyball miluje. Gee má pěkné obrany, je velice razantní a pracuje s výraznou chutí, pěkná a rychlá poslušnost, hezky stopuje.  Bavilo mě všechny tyto aktivity vyzkoušet, abych zjistila, jaké má fenka vlohy, co jí baví a samozřejmě i proto, že cvičení psů je moje zaměstání a občas chodí do práce se mnou.

 

Zde je jedna z posledních fotek mojí fenky Gee Akumulátor, která nás opustila  ve věku dvanácti let v sobotu 4. února 2012.

Psi nevědí nic o Ježíši, Buddhovi, Vatikánu ... Přesto miliony lidí potřebují tento druh lásky, pro který neexistuje žádná lidská náhrada ...

 

 
aktuality
V případě zájmu o štěně nás můžete kontaktovat.
[24.06.2022]
Máme štěňátka - vrh M
[11.10.2021] rodiče: Ahoi Ambra Professional + Lucky for You Sweet Like Chilli (import Maďarsko)
Aktuálně jsou v chovatelské stanici štěňátka právě na prodej !
[29.09.2021] Více info telefonicky 602 368 265
Máme štěňátka
[13.09.2019] Nabízíme štěňátka narozená 11.7. 2019 - k odběru. Předpoklad velmi příjemné povahy, více informací telefonicky 602 368 265 nebo 602 888 511. Budeme se těšit na nové majitele !
Přehled odchovů
[24.11.2018] Doplnila jsem přehled odchovů
 
  

AMBRA © 2009 ambra@psiskola.cz | Věra Brunclíková | +420 602 368 265
Mezinárodně uznaná chovatelská stanice reg. číslo 1403/97 založena 18.7. 1997 - odchovány vrhy A - H
Psí škola | Border kolie