česky 
 

AILILL MERRY AMBRA PROFESSIONAL

Border kolie Ailill Merry Ambra Professional - Ajlinka

barva černobílá, rodiče matka černobílá, otec blue merle s modrýma očima

narozena: 18. 12. 2002  v 5,45 hod, váha 0,420 kg

chovná, DKK 1/1, PRA, CEA, LL, C neg.

Ajlinka se narodila v naší chovatelské stanici jako předčasný vánoční dárek a jako poslední štěňátko ve vrhu.  Ajlinka byla odmalička všemi milované štěňátko sluníčko a její milá, veselá, sluníčková povaha jí k naší radosti zůstala i v dospělosti. Stále se směje, chce s každým kamarádit a každého vítá - je to nesmírně přátelská a poslušná fenka, kterou život vyloženě baví a má ze všeho stále radost.

Pokud bych měla přiblížit povahu této fenky, je velmi veselá a její hlavní vážnou prací je vítání lidí. Umí se dokonale smát a směje se od rána do večera. Jistě má čemu, u nás se pořád něco děje... a pozorovat mě při práci je pro ní určitě důvod k psímu smíchu. Pokud si neumíte představit, s jakým nadšením by Vás vítal Váš vlastní pes a jak by byl šťastný, kdyby Vás viděl po dlouhém odloučení, přijeďte se přivítat s Ajlinkou a ona Vám to předvede. Miluje lidi. Občas Ajlinka trénuje sportovní kynologii, výborně a ráda trénuje na ringo oblek, je velmi vyrované povahy. Jako všechny naše borderky miluje flyball, máme doma na zahradě box na flyball a před Ajlinkou ho musíme schovávat , protože tahle hra ji moc baví. S překážkami agility se Ajli seznámila jako docela malé štěňátko a agility je další sport, při kterém vynikne její hravá povaha, nutno dodat, že při agi vůbec neštěká, ale soustředí se na překonávání překážek, stejně jako její maminka Gee. Ajli má ráda všechny psí kamarády a kamarádky, které potkává v psí škole a doma miluje lenošení pod stolem před domem na sluníčku vedle grilu. Asistovat při grilování, přinášet košík s dřevěným uhlím a sedět u grilu na židli totiž Ajli umí taky.  Ajlinka měla svůj první vrh na jaře 2006 a z tohoto vrhu jsme si doma nechali jejího syna Ejryho. Máme tedy doma její maminku Gee, jejího tátu Foresta a jejího syna - tři generace borderek.

Ajli je líbivá fena s moc hezkou hlavou, středně velká, výborného formátu, pekných proporcí , výborná v pohybu, má srst ve výborné kvalitě atd..

Výstavní tituly : 2X CAC

Ajli je především psí kamarádka, která s námi bydlí.

 

aktuality
V případě zájmu o štěně nás můžete kontaktovat.
[24.06.2022]
Máme štěňátka - vrh M
[11.10.2021] rodiče: Ahoi Ambra Professional + Lucky for You Sweet Like Chilli (import Maďarsko)
Aktuálně jsou v chovatelské stanici štěňátka právě na prodej !
[29.09.2021] Více info telefonicky 602 368 265
Máme štěňátka
[13.09.2019] Nabízíme štěňátka narozená 11.7. 2019 - k odběru. Předpoklad velmi příjemné povahy, více informací telefonicky 602 368 265 nebo 602 888 511. Budeme se těšit na nové majitele !
Přehled odchovů
[24.11.2018] Doplnila jsem přehled odchovů
 
  

AMBRA © 2009 ambra@psiskola.cz | Věra Brunclíková | +420 602 368 265
Mezinárodně uznaná chovatelská stanice reg. číslo 1403/97 založena 18.7. 1997 - odchovány vrhy A - H
Psí škola | Border kolie
Chovatelská stanice > Naše Border kolie > Vzpomínáme > AILILL MERRY AMBRA PROFESSIONAL